Види міжкімнатних дверей.

У людині все має бути прекрасним – і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Місце, де людина мешкає, має теж відповідати певним стандартам. Міжкімнатні двері є візитною карткою оселі кожної людини. Їх дизайн та якість багато що говорять про власника житла – про його смак, успішність та навіть характер. Тому обирати міжкімнатні двері треба особливо уважно.

Якими бувають міжкімнатні двері?

Розрізняються міжкімнатні двері за матеріалом та типом покриття. Міжкімнатні двері, зроблені з натурального дерева, всім нам знайомі з дитинства. Натуральні матеріали завжди високо цінувалися споживачами – і двері тут не виняток. Дерев’яні двері прослужать Вам довго. Матеріал, з якого вони виготовлені, є екологічно чистим, так що Ви будете впевнені, що ніякі токсичні випари Вам і Вашим рідним не загрожують. Двері з натурального дерева надзвичайно легкі у експлуатації – вони не потребують особливого догляду, легко миються та надовго зберігають новий, охайний вигляд. Саме натуральна деревина є одним з найпрестижніших матеріалів, тому тим покупцям, для кого імідж стоїть не на останньому місці, її величність деревина стане у пригоді!

Однак, такі міжкімнатні двері мають і ряд недоліків, перший з яких зависока ціна. Так, дерев’яні двері стануть Вам у копієчку, цей варіант не для економних. При цьому така дверна конструкція є досить важкою. При найменшому пориві вітру такі двері захлопнуться, гучно грюкнувши, що є неприємним, може налякати дитину або навіть розбудити її.

Шпоновані двері – ще один вид міжкімнатних дверей, більш бюджетний і досить популярний на сьогоднішній день. Виготовлені такі двері зі шпону – тонких пластин, зроблених з пресованої деревини. При виробництві таких пластин використовують дуб, вишню або сосну. Шпоновані двері на вигляд важко відрізнити від натурального дерева – тому що, по суті, це ї є деревина, тільки подрібнена та пресована. При цьому коштують шпоновані двері значно дешевше, а отже є ідеальним вибором для тих, хто прагне кращого за помірну ціну.

На жаль, шпоновані міжкімнатні двері мають ряд недоліків. Так, вони не підлягають реставрації у випадку пошкодження та під прямим сонячним проміння можуть втрачати колір.

Пластик – це ще один популярний сьогодні матеріал, тому міжкімнатні пластикові двері все частіше обираються українцями для своїх осель. Пластикові двері відрізняються довговічністю, своїми шумо- та тепло-ізолюючими властивостями. Але при цьому вони не мають погані вентиляційні властивості, а отже рівень вологості приміщення із пластиковими дверями може бути підвищеним.

За покриттям міжкімнатні двері поділяються на ламіновані, вкриті лаком або фарбою.

Як обрати міжкімнатні двері?

Для багатьох українців при виборі міжкімнатних дверей на першому місці стоїть ціна. Якщо Ваш бюджет є обмеженим, то варто обрати пластикові або шпоновані двері. Для тих, хто прагне краси та розкоші за будь-яку ціну, треба замовити двері з натуральної деревини.

Дизайн міжкімнатних дверей має гармонійно вписуватися у загальний стиль Вашого інтер’єру. Колір відіграє не останню роль, при цьому на  сучасному ринку України є двері будь-якого малюнку та відтінку – треба тільки підібрати.

Не варто нагадувати, що усі міжкімнатні двері у Вашій квартирі мають бути виготовлені з одного матеріалу, бути одного кольору та мати однакову обробку.

І останнє, обов’язково зверніть увагу на репутацію компанії, якій Ви довіряєте купити та встановити для Вас двері. Дешеві міжкімнатні двері швидко зіпсують красу Вашої квартири подряпинами та злущеною фарбою.

Компанія «Ваша оселя» на ринку вже більше 14 років. Наші спеціалісти допоможуть Вам не тільки встановити міжкімнатні двері, а й правильно обрати їх, виходячи із Вашого смаку та бюджету. Ми вже допомогли тисячам споживачів встановити міжкімнатні двері. Будемо раді співпрацювати і з Вами!

Наші роботи:
Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час